E rëndë në Maliq/ 80-vjeçari vetëvaret në banesën e tij, dyshohet se vuante nga depresioni

Një 80-vjeçar është gjendur i vdekur në banesën e tij në fshatin Vlocisht të Maliqit mbrëmjen e sotme. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanËeb’ se viktima dyshohet se vuante nga depresioni.

Sipas informacioneve nga policia shtetasi me inicialet H.Ll i përket moshës 80-vjeç.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: 80-vjecari vetevaret Maliq