Skema korruptive me miliona lekë, SPAK përfundon hetimet për përgjegjësin e Logjistikës në burgun 313

SPAK ka përfunduar hetimet për përgjegjësin e Logjistikës në burgun 313 Florin Ahmetajn. Lajmi është bërë i ditur për ‘BalkanWeb’. nga gazetarja Klodiana Lala.

Nga hetimet paraprake të SPAK ka rezultuar se ish-drejtori Strugaj dhe përgjegjësi Ahmetaj janë përfshirë në skema korruptive me vlera miliona lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: SPAK