LAJMI I FUNDIT/ Makina përplaset me motorin në Korçë, ndërron jetë një person

KORÇË

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në aksin nacional Korçë-Kapshticë.

Gazetarja Lorena Kodra, raporton për “Balkanweb” se një makinë është përplasur me një motoçitletë, e si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i këtij të fundit.

Viktima e aksidentit në fjalë është ende i pa identifikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: Aksidenti korce NJE PERSON I VDEKUR