Përplasen dy makina te ‘Kopshti Botanik’ në Tiranë, raportohet për 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Unazën e Tiranës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se janë përplasur dy makina te Kopshti Botanik, duke lënë të plagosur tre persona.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa priten detaje të reja mbi gjendjen e të aksidentuarve dhe shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: aksident kopshti botanik Tirane