Po kalonte pushimet në Shqipëri, mbytet duke u larë në det turisti ukrainas

Një pushues nga Ukraina është mbytur në bregdetin shqiptar.

Policia njofton se është mbytur duke u larë në det turisti A. R., rreth 66 vjeç.

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në plazhin e Golemit, në breg të detit është gjetur pa shenja jete shtetasi Ukrainas A. R., rreth 66 vjeç, i cili dyshohet se është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: mbytet pushuesi plazhi i golemit ukrainas