Vlorë/ Shi në plazh, pushuesit nuk largohen nga deti me dallgë

Jo vetëm dielli dhe temperaturat e larta tërheqin njerëzit në brigjet e detit.

Edhe deti me dallgë e mot të vranët ku pikat e shiut bëjnë sfidë me notin e njerëzve që preferojnë të shijojnë plazhin ndryshe nga herët e tjera.

Ditën e sotme, në Vlorë shënohet temperatura 27 gradë, ndërsa ka kryesisht vranësira, por nuk mungojnë edhe reshjet e shiut.

Top Channel