Krujë/ Zjarr në një firmë, digjen dy punonjësit pas rrjedhjes së gazit

Një ngjarje që mund të përfundonte tragjikisht ka ndodhur rreth orës 12:30, në Krujë.

Në një firmë për mbledhje skrapi, në pronësi të shtetasit Sh. Sh., si pasojë e një zjarri të rënë pas rrjedhjes së gazit nga një bombol, kanë pësuar djegie 2 punonjës, shtetasit G. N. dhe A. Z., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel