Kryedemokrati Basha mbledh sot grupin parlamentar të PD-së

Kryetari i Partisë Lulzim Basha mbledh sot grupin parlamentar. Lajmi është bërë i ditur nga gazetari Osman Stafa për ‘BalkanWeb’.

Mësohet se mbledhja pritet që të nisë në orën 13:00.

Deri më tani nuk dihet tema e diskutimit të Bashës me deputetët demokratë.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: basha grupi i pd