Vrasja në Elbasan/ Viktima dhe i plagosuri u qëlluan nga një makinë në lëvizje, policia i vihet pas mjetit të dyshimtë

ELBASAN

Të tjera detaje bëhen të ditura për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku mbeti i vrarë Lulzim Bitri dhe u plagos Ardian Çollaku Subashi.

Burime nga policia bënë me dije për “BalkanWeb” se Bitri dhe Çollaku po lëviznin më këmbë në zonën e “Rrethrrotullimit të luleve”, në hyrje të qytetit, kur janë qëlluar me armë nga një makinë në lëvizje.

Ndërkohë mësohet se policia i është vënë pas një makine të dyshuar si të autorëve në afërsi të Metalurgjikut.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: Elbasan vrasja