Aksident i rëndë në Rrëshen/ 3 të lënduarit nisen drejt Traumës

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur ditën e sotme në Rrëshen.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Të plagosurit janë nisur drejt Traumës për mjekim më të specializuar.

Zjarrfikësit bënë të mundur nxjerrjen e trupave të bllokuar në automjet.

Nuk dihet ende gjendja e tyre dhe as identiteti i të plagosurve.

Top Channel