Aksident në Tiranë, shoferja 26-vjeçare merr para çiklistin dhe këmbësorin

Dy persona kane mbetur te plagosur sot ne Tirane.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:50, në rrugën Hoxha Tahsim ne Tiranë. Burime zyrtare nga policia bene me dije se një automjet me drejtuese shtetasen Xh. N., 26 vjeçe, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka aksidentuar duke lënë të dëmtuar një çiklist dhe një këmbësor, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: aksident