Eurodeputetja Santos në Shqipëri: E rëndësishme të shihet nga afër progresi i bërë në rrugën për në BE

TIRANË

Raporterja për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Isabel Santos, ka reaguar përmes një postimi në tëitter lidhur me qëndrimin e saj në vendin tonë.

Santos shkruan se ndodhet në Shqipëri për të parë nga afër progresin e bërë në rrugën drejt BE-së.

“Jam në Shqipëri tani. Është shumë e rëndësishme të shihet nga afër progresi i bërë nga vendi në rrugën për në BE”, shkruan ajo.

I’m in Albania now. It’s very important see, in the ground, the progress made by this country in is trail to UE. #isabelsantosmep #europeanparliament #UE4Albania

— Isabel Santos MEP (@isabel_mep) November 8, 2021

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: BE Isabel Santos