Balla vizitë në Kosovë: Takim vëllazëror me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca

TIRANË

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në krye të një delegacioni të Kuvendit të Shqipërisë po zhvillon një vizitë zyrtare në Kosovë.

Balla turin e takimeve e ka nisur me një takim vëllazëror me Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla shkruan:

“Në Kuvendin e Kosovës zhvilluam një takim vëllazëror me Kryetarin, Glauk Konjufca”, shkruan Balla.

Axhenda e takimeve të Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në Kosovë:

Ora 9:00 – 9:50 Takim me Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca; ​​ Ora 10:00 – 10.50​Takim me Kryetarin e PDK –së, z. Memli Krasniqi

Ora 11:00-11:50 ​Takim me kryetarin e AAK-së, z. Ramush Haradinaj

Ora 12:00-​​Takim me Kryeministrin e Kosovës, z. Albin Kurti

Ora 13:00-14:00​ Takim me kryetarin e LDK-së, z. Lumir Abdixhiku

Ora 17:00-17:30 Takim me Kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb