Kishte fshehur kokainë në vezë ‘Kinder’, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Një i ri shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine që e kishte fshehur në një vezë ‘Kinder’.

Mediat italiane bënë me dije se 29-vjeçari u arrestua në Perugia. Pasi u ndalua nga policia, i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk dihet, tentoi që ta hidhte drogën.

Gjatë kontrollit, policia i gjeti atij 20 gramë kokainë dhe 1240 euro.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: arrestim Droge itali shqiptari