Përplasjet në distancë kalojnë në Gjykatë, Kokalari dhe Salianji në GJKKO

Pas përplasjeve në distancë, duket se Evi Kokalari, mbështetëse e Sali Berishës dhe deputeti i PD Ervin Salianji e kanë kaluar përballjen e tyre në gjyq. Sot

Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Evi Kokalari ishte sot është në Gjykatën e Posaçme, por seanca u shty për mosparaqitje të palëve

Sot ishte parashikuar seanca e pajtimit. Ndërkaq Kokalari tha se Salianji “nuk denjoi të vinte para drejtësisë dhe u largua”.

Si Salianji ashtu dhe Kokalari kanë shkëmbyer akuza të forta në distancë.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: gjykata e posaçme kokalari Salianji