Vrasja e Rakip Rolit/ Zhvillohet gjyqi për tre të dyshuarit

Zhvillohet seanca gjyqësore në Gjykatën e Kurbinit dhe pritet te jepet masa e sigurisë  për 3 të dyshuarit e vrasjes së Rakip Rolit e disa ditëve më parë në Sanxhak.

Lajmi në përditësim…

Top Channel