60-vjeçari i jep fund jetës në banesë, gjendet i varur nga familjarët

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, ndërsa dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Ngjarja ndodhi rreth orës 08:50, në lagjen nr. 5 Durrës. Burime zyrtare bënë me dije se është gjetur nga familjarët e tij, në banesë, pa shenja jete shtetasi me inicialet A. K., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: Durres vetevaret