Prrenjas/Aksident me pasoje vdekjen në Prrenjas Fshat, një mjet tip “Benz” përplas një person, viktima ende i paidentifikuar

Një akdident me pasojë vdekjen është regjitruar mëngjesin e sotëm, në aksin rrugor Prrenjas-Librazhd.

Një person ipaidentifikuar është përplasur nga një mjet tip “Benz”, ku për pasojë ka humburjetën në vend.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:30, në vendin e quajtur Prrenjas Fshat. nga të dhënat e deritanishme mesohet se drejtuesi i mjetit është 36-vjeçari B.Sh, baues në tiranë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë

Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 21.12.2021, rreth orës 05 : 30., në aksin Prrenjas – Librazhd, vëndi Prrenjas Fshat, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin B. Sh., 36 vjeç, banues në Tiranë, ka përplasur një shtetas të paidentifikuar i cili ka gjetur vdekjen në vend.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: aksident Benzi Humb jeten një person I paidentifikuar Prrenja Fshat prrenjas