Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, policia nis verifikimet, nuk raportohet për të lënduar

LEZHË

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në pranë në Ishull-Lezhë.

Gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se policia ka nisur verifikimet në vendin e ngjarjes. Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar. Rrethanat mbeten të paqarta.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb