Sherr mes dy bashkëshortëve në Shkodër, policia sqaron ngjarjen: Si qëndron e vërteta

Sherr mes dy bashkëshortëve në Shkodër ka alarmuar policinë, pasi u raportua se kishte të shtëna me armë zjarri.

Sipas bluve, mes çiftit ka pasur vetëm konflikt verbal, ndërsa ata janë shoqëruar në komisariat.

“Ne Shkodër, ne sallën operative te DVP Shkodër ka ardhur një telefonate për te shtena me arme zjarrine afërsi te Prokurorisë. Sherbimet e Policise kane shkuar menjehere ne vendngjarjedhenga krehja e zones nga sherbimet e Policisederi tani nuk rezulton te kete ngjarje me arme e as te lenduar e viktima. Sherbimet e Policise po vijojnë krehjen e zonës, për te zbardhur telefonaten, qe rezulton deri tani e pavertete, pasi ka pasur vetem nje konflikt fizik e verbalmidis dy bashkshorteve qe po shoqerohen ne Komisariat per sqarime e metejshme.”, -thuhet në njoftimin e policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb