Vlorë/ Rrëzohet mbi bordurë, ndërron jetë 48-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Policia njofton se një 48-vjeçar ka humbur jetën, pasi është rrëzuar mbi një bordurë.

“Më datë 25.12.2021, rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel