Aksidenti që përgjaku Krishtlindjet në vend/ Kush është 24-vjeçari që vdiq tragjikisht bashkë me kunatën në Lezhë (Foto)

Vendi ynë u trondit nga ky aksident tragjik, në ditën më të rëndësishme të besimtarëve të krishterë, Krishtlindjen, e cila ishte e fundit për 2 të rinjtë nga Lezha.

Kristjan Magjuni,  bashkë me të fejuarën e vëllait të tij, vetëm 16 vjeç. ishin nisur drejt Talës, ku dyshohet se shkaku i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.  Mësohet se në ato momente 24-vjeçari ishte duke çuar në shtëpi të fejuarën e vëllait të tij, 16 vjeçaren që po ashtu humbi jetën tragjikisht.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: 24 vjeç aksident lehe