Detajet/ Makina u përfshi në flakë pas aksidentit të trefishtë në Milot-Rubik, vdes tragjikisht fëmija 3 vjeç

Të tjera detaje tragjike dalin në dritë në lidhje me aksidentin e frikshëm sot në aksin Milot-Rrubik, ku janë përfshirë 3 makina.

Mësohet se në një prej makinave që u përfshi edhe nga flakët, i lënduar mbeti një fëmijë 3 vjeç, i cili humbi jetën pak minuta më vonë pas ngjarjes. Ky i fundit ishte ulur në pjesën e pasme të pasagjerit.

Ndërkohë, gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një person tjetër është plagosur rëndë. Deri më tani nuk dihet identiteti i të plagosurit, si dhe rrethanat e aksidentit që rezultoi tragjik për fatin e vogëlushit.

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: aksident