Sarandë/ Arrestohet 51-vjeçari, dhunoi gruan dhe djalin

Një 51-vjeçar është arrestuar nga policia pasi dhunoi gruan dhe djalin e tij.

“Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”,shtetasin Th.V.,51 vjeç, banues në lagjen Nr.3 Sarandë, sepse ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Top Channel