“Drejtësia në Koma”/ Petrit Vasili: Qytetarëve iu mohohet drejtësia, qeverisë i garantohet pandëshkueshmëria ndaj korrupsionit të saj të tmerrshëm!

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka deklaruar nëpërmjet një shkrimi në rrjete sociale se drejtësia ndodhet në koma.

Ai sjell një video të kryetares së KLGJ, Neureda Llagamit dhe shkruan se qytetarëve iu mohohet drejtësia, si dhe shton se qeverisë i garantohet pandëshkueshmëria ndaj korrupsionit të saj të tmerrshëm.

Postimi i Petrit Vasilit:

Drejtesia ne koma!(VIDEO). Kryetarja e KLGJ Llagami pohon:Drejtesia eshte katandisur ne drejtesi ambulanteGjykatesit e apelit administrativ nga 3 mije çeshtje per gjyqtar.Gjykatesit e apelit 2500 çeshtje per gjyqtar. Rilindja e kapi drejtesine dhe beri Antireforme ne drejtesi. Qytetareve ju mohohet drejtesia. Qeverise i garantohet pandeshkueshmeria ndaj korrupsionit te saj te tmerrshem.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: drejtesia lsi Vasili