FOTO/ Vasili: Pallatet vetëm 1 metër larg njëri-tjetrit! E kthyen Tiranën në bunker betoni

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, nëpërmjet një statusi në Facebook ka denoncuar krimet urbane.

Vasili shprehet se Tirana është kthyer në një bunker betoni dhe se Bashkia e Tiranës po jep edhe në bllok, dhe se pallatet janë ndërtuar vetëm 1 m larg njëri-tjetrit.

Statusi:

Skandali!(FOTO).

Ja lejet e ndertimit, qe jep Bashkia e Tiranes mu ne bllok!

Pallatet 1 meter larg nga njeri tjetri!

Masaker e vertete urbane!

E shkaterruan Tiranes e bene bunker betoni!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: ndertime Petrit Vasili