Policia aksion blic në Vlorë, arrestohen tre persona, sekuestrohen dy armë

Policia e Vlorës ka vendosur në pranga tre persona, gjatë një aksioni të organizuar mbrëmjen e së martës.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” se dy persona janë kapur me armëmbajtje pa leje dhe një person tjetër, është i arrestuar nga uniformat blu pasi ishte shpallur në kërkim.

Gjatë kontrollit sipas raportimeve janë gjetur dy armë pa leje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit”Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb Etiketa: arme arrestime Vlora