Fier/ Vdes në punë 60-vjeçari, goditet nga makineria

Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Fier, ne ambientet e punës. 

Policia bën me dije se 60-vjeçari me inicialet F. H. është dëmtuar me mjet tip “Pirun” në kokë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i plotë:

Rreth orës 13:45, shtetasi F. H., 60 vjeç, banues në Fier, në afërsi të kthesës së Patosit, në ambientet e punës së tij (pikë grumbullimi për skrap), është dëmtuar me mjet tip “Pirun” në kokë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel